U EVROPI GA ZOVU GOL-MAŠINA: MLADOM BOSANCU TREBALE SAMO ČETIRI MINUTE DA SRUŠI UKRAJINSKOG VELIKANA…

Arminu Hodžiću, fudbalskom A reprezentativcu Bosne i Hercegovine, čini se da više odgovara proljetni dio sezone.

Nakon što je prošle sezone odigrao sjajno proljeće u dresu Dinama, tokom pripremnih utakmica u Beleku najavljuje da će i ovog proljeća biti udarna igla Modrih.

U dva priprema meča u Turskoj postigao je dva gola. Prije šest dana u trijumfu Dinama protiv kazahstanskog Ordabasyja (4:0) pogodio je u drugom poluvremenu, a danas je bio junak Modrih.

Trofejni hrvatski tim srušio je ukrajinskog velikana, ekipu Shakhtara, slavivši 1:0, a pobjedonosni pogodak postigao je Armin Hodžić u 66. minuti. Zanimljivo, Zmaj je u igru ušao samo četiri minute ranije.